Kérdés

Kedves Doktor Úr!
Penicillin szedése után alakult ki nálam a vastagbèl gyulladàs. Már túl vagyok egy 10 napos antibiotikum kúrán, de sajnos kiújultak panaszaim a diéta mellett is. Mit javasol, milyen készítményt szedhetek?

Válasz
2022. április 26.
Tisztelt Hölgyem!
Köszönjük bizalmát, hogy hozzánk fordult kérdésével. Nem ismert számunkra, mikor történt az említett penicillin kezelés, de mindenképpen tanácsoljuk az orvosi kezelés-gondozás elsődlegességét.
A szervezet működésére kifejtett számos jótékony hatása miatt – kiegészítőként – a gyógygomba készítmények közül Önnek a MUSHI ImmunoMix nevű készítményt ajánljuk 2×1 kapszula/nap adagolással, amennyiben nem történik Önnél ún. immunszupresszáns kezelés, mely az immunrendszer aktivitását hivatott visszafogni.
Alapvetően fontos a személyre szabott, minőségi táplálkozás (pl. makrobiotika) elindítása, pirított rizstea fogyasztása és minőségi probiotikum (pl. Probiotix) szedése.
Tisztelettel kívánunk Önnek mielőbbi gyógyulást!
Dr. Darnói Tibor

Kérjen tanácsot